W minioną środę drużyny Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz rozpoczęły cykl zajęć z Panią Mgr. Paulą Pieprzycą (LiNK) która pomoże szczypiornistkom naszego klubu począwszy od najmłodszych drużyn zgłębić zagadnienia z szeroko pojętej dziedziny psychologii sportu.
 
- Psychologia sportu jest kolejną dziedziną, która pa ogromne znaczenie w rozwoju każdego sportowca a która w ostatnich latach zyskuje coraz większe zrozumienie wśród sportowców i ich rodzin. Bardzo się cieszymy, że udało nam się rozpocząć warsztaty psychologiczne. Jest to kolejny krok do przodu w rozwoju naszego Klubu. - Zaznaczył Prezes SPR Olkusz Marcin Kubiczek.
 
Autor: sprolkusz.pl

Kalendarz Wydarzeń

Kontakt

Telefon: +48 600343111
E-mail: spr@sprolkusz.pl 
Strona WWW: www.sprolkusz.pl

ul. Floriańska 2
32-300 Olkusz, Małopolska
POLSKA