Szósty dzień wyzwania #7szybkichchallenge spędzamy z Wiktorią Siołą. Wyjątkowość dnia 21 marca bierze się nie tylko stąd, że to pierwszy Dzień Wiosny, ale to także dzień urodzin obrotowej Srebrnych Lwic. W tym roku nie są to byle jakie urodziny, bowiem okrągłe – dwudzieste! Jednak nawet taka okazja nie jest w stanie wyrwać z domu Wiktorii, co niech będzie najlepszym dowodem na to, że naprawdę warto teraz zostać w swoich czterech kątach!

W dniu urodzin z naszą klubową Solenizantką rozmawiamy o tym jak to się wszystko zaczęło, jak jest teraz i jak to będzie kiedyś, nawet za następne 20 lat. W ramach prezentu od Wiktorii dla Was, zapraszamy dzisiaj na "7 szybkich z Siołką"!

#SPRzostajewdomu

1. - Wiktoria, przy sobocie nadszedł czas na Ciebie. Nominacja od Julki nie dziwi, bo przecież spędziłyście ze sobą na boisku już niejeden sezon. Razem stawałyście na podium Mistrzostw Polski Juniorek, razem walczycie w I lidze. Pamiętasz jak to wszystko się zaczęło?

- To prawda, z Julką akurat znam się najdłużej i nominacja z Jej strony ani trochę mnie nie zaskoczyła. Moja przygoda z piłką ręczną zaczęła się dokładnie 9 lat temu. Po zawodach piłki ręcznej, w której brały udział szkoły podstawowe, dostałam zaproszenie od mojej nauczycielki wychowania fizycznego - Pani Barbary Kordaszewskiej - na pierwszy trening. Pamiętam, że byłam strasznie podekscytowana, że w pewnym stopniu zostałam wyróżniona. Przyznaję, że przed pierwszym treningiem miałam obawy, że może ten sport jednak nie jest dla mnie, że po prostu nie dam sobie rady. Będąc tutaj z tak wspaniałą Drużyną dziękuję sobie, że jednak się nie poddałam, co absolutnie nie jest w moim stylu. 

2. - Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą – ważna informacja! Właśnie dzisiaj kończysz 20 lat! A skoro urodziny, to muszą być życzenia! No i właśnie, czego możemy Ci życzyć? To jest Twój dzień, a więc i sama możesz sobie wybrać!

- Przede wszystkim dużo zdrowia i jak najmniej kontuzji, bo jak wiadomo w poprzednich sezonach miałam ich zdecydowanie za dużo. Moim największym marzeniem, jak i pewnie każdej szczypiornistki, jest zagranie z orzełkiem na piersi, ale nie wybiegając tak daleko w przyszłość to utrzymanie z resztą Lwic jak najlepszego miejsca w I lidze. Co przyniesie przyszłość zobaczymy.

3. - Przy okazji tego wyjątkowego dnia, w którym w niepamięć odeszło naście lat snujesz plany na przyszłość, także tę sportową? 

- Oczywiście chciałabym z jak najlepszym wynikiem ukończyć studia, dostać pracę w służbach mundurowych, zrobić kursy trenera personalnego oraz założyć szczęśliwą i zdrową rodzinę. Natomiast jeżeli chodzi o sportowe plany na najbliższy czas, to z treningu na trening chciałabym robić progres, który w przyszłości przyniesie mi wiele korzyści. 

4. Poza piłką ręczną w trakcie treningów i meczów o punkty czym się zajmujesz, jaką drogę naukową wybrałaś?

- Oprócz szczypiornistki pełnię rolę studentki. Wybrałam się na dzienne studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Jak wiadomo... poszłam za przykładem starszych koleżanek! Kierunek nie powinien nikogo zaskoczyć - wychowanie fizyczne.

5. Dzisiaj obchodzisz urodziny, a ja tutaj ciągle o obowiązkach, nauce... Przejdźmy do tego co przy takich dniach jak ten jest istotne. Imprezy zazwyczaj na mieście, czy raczej jesteś domatorką to jak teraz, kiedy musimy zostać w swoich czterech kątach?

- Na imprezy w trakcie sezonu niestety nie mam zwyczajnie czasu, od poniedziałku do piątku uczelnia i treningi, w sobotę jak każdy wie odbywają się mecze, a niedzielny dzień mam ochotę spędzić w łóżku oglądając seriale. Ale jak nadarzy się wolny weekend od meczu to zdecydowanie impreza na mieście ze swoimi najlepszymi Przyjaciółmi, bo jak wiadomo dobre towarzystwo jest najważniejsze.

6. - Co jeszcze w takim czasie jak ten obecny, kiedy chcąc nie chcąc trzeba zostać w domu lubisz robić najbardziej? Po challenge'owym zdjęciu nasuwa się jedna myśl... :)

- Jeśli chodzi o mnie to w końcu mam czas dla siebie: domowe spa, czytanie książek, szczególnie thrillerów, nadrobienie seriali i co najważniejsze - spędzenie czasu ze swoją rodziną. Wiadomo, swoje 20-ste urodziny chciałam spędzić i zapamiętać jak najlepiej ze swoimi Przyjaciółmi, ale z wiadomych przyczyn jestem zmuszona je przełożyć, aż sytuacja się uspokoi. Jeszcze nie raz będzie okazja, by je „odrobić”.

7. - Na zakończenie jeszcze raz wróćmy do tego co dzisiaj najważniejsze. Kończysz 20 lat. Mała wyprawa w przyszłość o kolejne 20 lat. Wymarzony scenariusz Wiktorii Sioły na szczęśliwe życie  z czwórką z przodu?

- Wymarzony scenariusz 40-letniej Wiktorii? Hmm, na pewno ustabilizowane życie, wymarzona praca, szczęśliwa rodzinka i przyjaciele przy moim boku. Właśnie tak to widzę.

- Tego Ci życzę na następne lata, a na teraz dużo zdrowia, zapału i spełniania marzeń, nawet tych najbardziej wydawać by się mogło odrealnionych. Realizuj się każdego dnia! Dzięki wielkie za poświęcony czas, świętuj w domowym zaciszu!

- Serdecznie dziękuję. To była ogromna przyjemność. 

#SPRzostajewdomu

P.S.  Wiktoria również zachęca do pozostania w domu. Dokonała również wyboru, która z Dziewczyn jako kolejna zmierzy się z challengem. Jej nagranie dostępne jest TUTAJ.

(PK)

Kalendarz Wydarzeń

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

Telefon: +48 600343111
E-mail: spr@sprolkusz.pl 
Strona WWW: www.sprolkusz.pl

ul. Floriańska 2
32-300 Olkusz, Małopolska
POLSKA