FOTORELACJE SPROLKUSZ

Ma 21 lat, od dziecka zakochana jest w handballu i do tego to rodowita olkuszanka! Po występach w Imperium Katowice i Cracovii Anna Andrzejczyk wraca do klubu, w którym się wychowała. „Nowa” rozgrywająca Srebrnych Lwic w Stowarzyszeniu Piłki Ręcznej Olkusz zagra przez następne dwa lata.

- Bardzo się cieszę z tego powrotu. W Olkuszu się wychowałam, tutaj mieszkam, dlatego gdy tylko pojawiła się propozycja gry dla SPR-u nie namyślałam się długo. Wierzę, że zdobyte w ostatnich latach doświadczenie na I-ligowych parkietach pozwoli mi pomóc drużynie w zajęciu jak najlepszego miejsca w tabeli – komentuje swój powrót do klubu Andrzejczyk.

Ania pierwsze kroki na boisku stawiała właśnie w Olkuszu. Barwy SPR-u jako Młodziczka, a potem Juniorka reprezentowała przez sześć lat. Później miała krótką przerwę od handballu. Po powrocie do regularnych treningów trafiła do stolicy Górnego Śląska. Z Imperium świętowała m.in. awans z II do I ligi. Następnie wciąż pozostająca na sportowym dorobku rozgrywająca wybrała ofertę Cracovii. W zespole „Pasów” Andrzejczyk spędziła ostatni sezon. W 13 spotkaniach zdobyła 27 bramek. 

- Ania to kreatywna zawodniczka, która często szuka niekonwencjonalnych rozwiązań w rozgrywaniu akcji. Takie postacie są mile widziane w każdej drużynie. Trenuje z nami już od kilku tygodni, dobrze weszła w zespół, więc jestem przekonany że pomoże nam w zdobywaniu punktów w nadchodzącym sezonie – zaznacza trener Kamil Zawada.

21-letnia Andrzejczyk oprócz kilkunastu jednostek treningowych zaliczyła już także udział w czterech grach kontrolnych Srebrnych Lwic. - Forma idzie w górę, podobnie jak aklimatyzacja. Będę w pełni gotowa na pierwszy mecz z Wrocławiem – zapewnia olkuska rozgrywająca. 

SPR Olkusz (PK)

Kalendarz Wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt

Telefon: +48 600343111
E-mail: spr@sprolkusz.pl 
Strona WWW: www.sprolkusz.pl

ul. Floriańska 2
32-300 Olkusz, Małopolska
POLSKA