Jednym słowem pogrom, tego nie można opisać w innych słowach. Juniorki SPR Olkusz pokonały w wyjazdowym spotkaniu MKS PM Tarnów 35:18. Tym zwycięstwem umocniły się na pozycji lidera rozgrywek Małopolskiej Ligi Juniorek. Przewaga zawodniczek z Olkusza nie podlegała najmniejszej dyskusji. Najwięcej bramek dla "srebrnych lwic" zdobyły Natalia Kolonko 11 oraz Klaudia Zub 8. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na następne spotkanie które zostanie rozegrane w Olkuszu 2 października o godzinie 9:00, przeciwnikiem Olkuszanek będzie drużyna Kusego Kraków.

MKS PM Tarnów - SPR Olkusz 18:35 (8:15)

Hala ZSO nr. 4 Tarnów - os. Legionów H.Dąbrowskiego, 25 września 2016 godz. 15:15

MKS PM Tarnów: Ochońska Izabela, Rybka Sylwia - Kostuch Wiktoria 7, Ochońska Aleksandra 5, Marczyk Monika, Baut Oliwia, Kociuba Natalia, Pacyna Monika, Mazur Aleksandra, Skrzypek Weronika 1, Wózek Justyna 1, Kuta Aleksandra 2, Sądowicz Agnieszka 2, Tryka Magdalena, Kucajda Katarzyna, Adamska Daria

Trener: Tomasz Śmieszek Karne: 5/3 Kary: 4 minuty (Ochońska Aleksandra)

SPR Olkusz: Aleksandra Petlic, Magdalena Sroka, Wiktoria Tabor - Sandra Bocheńska 4, Julia Szczepanek, Natalia Kolonko 11, Wiktoria Sioła 2, Julia Mrozowska 3, Magdalena Barczyk 2, Klaudia Zub 8, Anna Kafel 2, Laura Nawara 3

Trener: Marcin Księżyk II Trener: Aleksandra Wojdyła Karne: 4/4 Kary: 4 minuty (Sioła, Nawara)

Przebieg meczu: 8 minuta: 1:3, 15 minuta: 2:8, 23 minuta: 5:12, 30 minuta: 8:15, 37 minuta: 11:20, 45 minuta: 13:23, 51 minuta: 15:30, 60 minuta 18:35. Sędziowie: Chrzan Andrzej, Wrona Marcin

Autor: sprolkusz.pl